KROK 1
Polub naszą stronę na Facebooku i zaproś znajomych do polubienia strony akcji. Instrukcję jak to zrobić znajdziesz pod tym linkiem.
KROK 2
Udostępnij poniższy wpis na Facebooku i zarażaj z nami:
KROK 3
- Znajdź zdjęcie (lub filmik) przedstawiające Twojego ulubionego bakcyla (pasję, aktywność),
- wrzuć na Facebooka, Instagrama lub Twittera,
- i koniecznie dodaj hashtag #mambakcyla.
Jeśli nie masz tam konta, to prześlij nam zdjęcie na adres: multimedia (at) aktywnybakcyl.pl
Możesz też opublikować nowe, specjalnie przygotowane z tej okazji zdjęcie lub przygotować dedykowany film. Najciekawsze (a może i wszystkie) pojawią się w naszych kanałach społecznościowych.
Nie zapomnij dodać opis w stylu: „Nie będę już dłużej siedział w domu. Ja też #mambakcyla.” Możesz też dodać link http://aktywnybakcyl.pl i zachęcić znajomych do dołączenia do akcji.
To tyle. Proste, prawda? 🙂
Czeka nas naprawdę wspaniała przygoda! Czy przeżyjesz ją z nami zależy tylko od Ciebie i Twoich chęci! 🙂 Mamy nadzieję, że razem rozpętamy prawdziwą bakcylową burzę i 'zarazimy’ aktywnym bakcylem tysiące Polaków!
Pozdrawiamy!
Ekipa Zabakcylowanych