Konkurs z okazji 110 rocznicy powołania pierwszych parków narodowych w Europie

Zapraszamy do udziału w konkursie „Wszystkiego najdzikszego 2019” z okazji 110 rocznicy założenia Parków Narodowych w Europie!

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 1 czerwca.

W celu wzięcia udziału w Konkursie pt: “Wszystkiego Najdzikszego 2019!” należy w pierwszej kolejności polubić wpis konkursowy umieszczony na stronie Wydarzenia Organizatora.

W drugiej kolejności należy zamieścić w komentarzu pod wpisem konkursowym komentarz zawierający hasło promujące idee zwiedzania Parków Narodowych.

Wpis musi zawierać jeden ze zwrotów: “ Dziki Bakcyl”, „Aktywny Bakcyl” lub „zabakcylowani” wraz ze wszystkimi odmianami tych słów.

Zachęcamy do śledzenia strony wydarzenia oraz Aktywnego Bakcyla na facebooku.

Do wygrania atrakcyjne nagrody marki BioLite, a wśród nich:

lampka czołowa BioLite HeadLamp,
– lampka solarna BioLight SunLight,
lampka BioLite SiteLight Mini.

Wejdź do gry i zdobądź nagrody, jednocześnie szerząc wiedzę o Parkach Narodowych i naszej Planecie! Bo gdy dbamy o Ziemię, to wszyscy wygrywamy!

>> Regulamin konkursu

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tematycznie

Powiązane Wpisy

Oszczędne wakacje pełne wspomnień

Kasztany już zakwitły, maturzyści piszą matury, a więc… wakacje za pasem. Aż chciałoby się zaśpiewać z kabaretem OT.TO: „Chodzę do szkoły, bo każdy gdzieś chodzi

D3 – Witamina 2023 roku

Niedostateczny poziom witamin i minerałów może zakłócać prawidłową pracę organizmu i przyczyniać się do rozwoju niebezpiecznych chorób. Jedną z witamin, które warto suplementować przez większą