Dzika Inspiracja

Wyruszcie do górskiej krainy zrodzonej z morza. Eksplorujcie jedyny geologiczny park narodowy w Polsce i odkrywajcie tajemnice jak czas, woda i wiatr rzeźbią dziki teren. Przeżyjecie skalne safari, gdy wejdziecie w skalny labirynt Błędnych Skał i skalny masyw Szczelińca. Wytropicie tam skalne zwierzęta. Czekają tam na Was wielbłądy, słonie, małpy, delfiny i inne stworzenia. Zrobienie pamiątkowych zdjęć nie będzie problemem, bo zwierzęta zastygły tam na dobre!

Wybierzcie się także na skalne grzybobranie. Ciekawe komu uda się znaleźć największy okaz na szlaku „Skalne Grzyby”. Baśniowa kraina parku narodowego zasypana bukowymi liśćmi z pewnością obudzi rodzinną wyobraźnię – ciekawe jakie skalne zozopotamy wytropicie? Może krokodyla z nogami konia? albo niedźwiedzia ze skrzydłami bielika? Z pewnością będzie dziko!

Park Narodowy Gór StołowycH - Informacje

Aby dowiedzieć się podstawowych informacji na temat parku (takie jak opłaty za wstęp, zniżki, zasady turystyki, bezpieczeństwa), zapoznaj się z oficjalnym dokumentem Parku Narodowego Gór Stołowych:

{{ reviewsOverall }} / 5 Users (0 votes)
Rating0
What people say... Leave your rating
Order by:

Be the first to leave a review.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Przetwarzanie danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PAKER Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Płocka 17 lok.8, 01-231 Warszawa, KRS: 0000189867, moich danych osobowych w celach związanych z korzystaniem z serwisu internetowego paker.pl w zgodzie i według zasad określonych w Polityce Prywatności